Comarch partner logo

Dostępne moduły

Comarch - faktury

Comarch ERP Faktury to moduł przeznaczony dla firm usługowych, który w prosty sposób umożliwia obsługę transakcji handlowych. Dzięki pełnej integracji z pozostałymi modułami przepływ danych w programie jest niczym nie ograniczony, co usprawnia obsługę rozliczeń handlowych oraz procesy księgowe.

Comarch - magazyn

Comarch daje możliwość bardzo łatwego zarządzania magazynem, dla małych i większych przedsiębiorstw, w sektorze handlowym czy usługowym. Dzięki szeregowi opcji (takich jak możliwość rezerwacji produktów, integracja z modułem CRM), program pozwala na łatwe i płynne zarządzanie stanami magazynowymi.

Comarch - księgowość

Moduł Księgowa pozwala na obsługę księgową firmy rozliczającej się z fiskusem na podstawie księgi przychodów i rozchodów, lub na podstawie ewidencji przychodów objętych zryczałtowanym podatkiem dochodowym oraz ewidencji wymaganych w przypadku płatników podatku od towarów i usług (rejestry VAT).

Comarch ERP e-sklep jest idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto chce prowadzić skuteczną sprzedaż w Internecie. Dzięki szeregu narzędzi i opcji, e-sklep Comarch umożliwia pełną integrację z systemem księgowym Comarch. Posiada możliwość integracji z pasażami handlowymi i porównywarkami cen. Jest niezwykle łatwy w obsłudze i funkcjonalny, dzięki czemu praca nim jest czystą przyjemnością.

Send-It - Comarch jest zsynchronizowany z systemem Send-It, dzięki czemu w łatwy sposób możesz nadać przesyłkę z poziomu swojego systemu księgowego.

Comarch - handel

Comarch ERP Handel to moduł wspomagający sprzedaż i prowadzenie gospodarki magazynowej. Moduł ten zawiera wszystkie funkcjonalności modułu Faktury, a także gwarantuje pełną kontrolę procesów logistycznych prowadzonych w przedsiębiorstwie, przez co umożliwia efektywne zarządzanie towarami w magazynie.

Comarch - system ERP

Comarch ERP poprzez inteligentne wykorzystanie najnowszych technologii, otwierają nowe drogi prowadzenia biznesu i pomagają wyprzedzić konkurencję. Do naszych systemów oferujemy szeroką gamę dodatkowych rozwiązań, które tworzą w pełni zintegrowany system do obsługi każdego aspektu pracy firmy.

Comarch - dla dużych dystrybucji

Comarch udostępnia programy specjalnie stworzone do dużych dystrybucji, posiadającymi szereg przydatnych funkcji takich jak: wielojęzyczność, międzynarodowość, automatyzację procesów, zarządzanie siecią handlową,CRM i wiele innych.

Comarch - analizy biznesowe

Comarch ERP Analizy BI powstał z myślą o właścicielach i osobach zarządzających małymi i średnimi firmami. Dostarcza on informacji niezbędnej do monitorowania i zarządzania przedsiębiorstwem. Dzięki umożliwieniu analizowania i porównywania danych w Comarch ERP Analizy BI nie trzeba czekać na powstające długo raporty i można działać znacznie efektywniej.

Dzięki rozwiązaniom Comarch, Twoje dane będą zawsze bezpieczne chroniąc Cię tym samym przed wszelkimi nieprzyjemnościami związanymi z ich utratą. Oferta Comarch zawiera narzędzia spełniające największe wymagania klientów, które nie ograniczają się tylko do zabezpieczania danych. Korzystając z naszych rozwiązań będziesz miał do nich dostęp w każdym miejscu i czasie.

TeleMain | Bussines Solutions